Tetra Ex 400 Plus

TOP 18 v kategórii Akváriové filtre

Tetra Ex 400 Plus

Vhodný pre akvária s objemom 10 80 l. Nižšia spotreba energie o 35% oproti pôvodným filtrom. Menšia strata trením menej hluku nové hadice a prípojky, vrátane predfiltra...
Doprava zdarma, Na sklade
Garantovaný nákup z Invitalshop.sk

Na sklade • 1 variantZdarma97 % • 8 089 recenziíShop roka 2022 - FinalistaĎalšie informácie
Do týždňa • 1 variant4 €96 % • 1 966 recenziíĎalšie informácie

som velmy spokojni

• , zakúpené v Akvaland.sk

• Tichý chod
    • Možnosť regulácie prietoku

Vyborny filter. Trochu som sa trápil so štartovanim, ale keď sa hadice vyrovnajú a stocia až po naštartovaním ide to ľahko.

Vhodný pre akvária s objemom 10 80 l.

Vylepšené tesnenie proti pretekaniu sploštené tesnenia oproti O krúžku. Vylepšené pripojovacie ventily proti pretekaniu. Nové štartovacie tlačidlo proti pretekaniu nový tesniaci systém štartovacie tlačidlo sa už tiež nezasekáva v spodnej polohe.

Rad vonkajších akvarijných filtrov Tetra EX Plus obsahuje 3 modely určené pre akvária s objemom do 500 litrov EX 600, EX 800, EX 1200

Výkonné a tiché

Pripravené na použitie a dodávané s 5 rôznymi filtračnými médiami Tetra CR keramické filtre, krúžky, Tetra BF biologická filtračná pena a Tetra BB bio filtračné guličky na podporu usadenia filtračných baktérií, Tetra CF carbon filtračné médium pre odstraňovanie škodlivých organických látok a Tetra FF filtračná vata spoľahlivo odstráni jemné častice a podporuje čistú vodou. Predfilter zaistí minimálnu údržbu.

Ventily pre jednoduché, pohodlné čistenie filtra

Inteligentný systém zamykania zaisťuje, že filter zostáva úplne vodotesný

Filtračné koše sú vybavené držadlami, aby čistenie bolo jednoduché

Kapacita filtra 5,7 l, obsahuje 3 filtračné koše

• , zakúpené v Invitalshop.sk

• Spokojnosť
    • Pomer cena kvalita
    • Super tichá prevádzka!
    • Nedostal som opis v maďarčine.

Som maximálne spokojný!

• kvalitní filtrace za rozumnou cenu

VELMI KVALITNÍ ZBOŽÍ.

• Parkticky nejde slyšet
    • Výborně filtruje 65l akva
    • Filtrační média v balení
    • Přiloženy kratší hadice - 2X 1,5m

Veľkosť nebola presne opísaná, takže to nebolo dobré.

• Je veľmi tichý, čo je pre mňa dôležitý aspekt.
    • Zatiaľ žiadne

Vybral som si tento produkt pre 34 litrové akvárium na základe recenzií a pomeru ceny a kvality

Toto je môj prvý externý filter. Spočiatku nebolo ťažké ho nastaviť, ale oplatí sa vyhľadať videá na Youtube : )

• , zakúpené v Abc-Zoo.sk

som velmy spokojni

• Jednoduché používanie, tichý chod
    • žiadne pokyny v maďarčine

S výrobkom som spokojná, voda v mojom 35 l akváriu je vďaka nemu krištáľovo čistá.

• , zakúpené v Akvaland.sk

• Tichý chod