TOP 2 v kategórii Akváriové filtre

Sunsun HW-603B

Sunsun HW-603B VLASTNOSTI Bezpečné používanie a krásny štýl. Jednoduchá inštalácia a použitie. Môže byť použitý samostatne (môže byť tiež použitý v spojení s vnútorným...
Doprava zdarma, Na sklade
Garantovaný nákup z Invitalshop.sk

Na sklade • 1 variant3,2 €100 % • 1 261 recenziíĎalšie informácie
Do týždňa • 1 variant4 €96 % • 1 967 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantZdarma97 % • 8 091 recenziíShop roka 2022 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant96 % • 30 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantZdarma53 recenziíĎalšie informácie

• , zakúpené v Invitalshop.sk

Eshop, absolutne neschopny riesit reklamacie v zakonnych lehotach. Objednaval som od nich veci viac krat a bol som spokojny no po poslednom nakupe uz nikdy viac...

• , zakúpené v Invitalshop.sk

Cena a kvalita, odporúčam premazať vazelinou spoje. Ja osobne som zostrihol penu a pridal som valčeky.

VLASTNOSTI

Bezpečné používanie a krásny štýl.

Jednoduchá inštalácia a použitie.

Môže byť použitý samostatne (môže byť tiež použitý v spojení s vnútorným filtrom).

Sladká aj slaná voda.

• Vyrába: SUNSUN
  • Dĺžka hadice: 2 x 150 cm
  • Hadice: 12 / 16 mm

Objem filtra približne 2,3L

Os z nehrdzavejúcej ocele bez opotrebenia

Schéma zapojenia:

Sila vonkajšieho filtra akvária spočíva v tom, že v akváriu nie je stratený žiadny priestor. Externý akváriový filter možno pohodlne umiestniť pod alebo vedľa nádrže; hadicové spojenia na vrchu veka sa dajú otočiť o 360 ° pre optimálne umiestnenie. Objem nádoby umožňuje čistenie s veľmi veľkým objemom filtra, je tu dostatok priestoru pre rôzne filtračné médiá. SunSun Aquarium External Filter HW-603 môže byť ľahko pripojený k akvárií s objemom vody do 120 litrov. Prevádzka veľkých akvárií sa stáva ľahkým cvičením. Výkon čerpadla je 400 litrov za hodinu. Vonkajší akvarijný filter ponúka vysoký prietok, čerpadlo umiestnené na nádobe filtra zaisťuje tichý chod.

Technológia super tichého akváriového filtra externého akváriového filtra SunSun HW-603 je vhodná pre sladkovodné akvária alebo morské akvária.

Akvarijný filter je dodávaný s filtračným médiom pre 3 filtračné stupne. Filtračné koše s praktickými rukoväťami je možné jednotlivo plniť filtračným materiálom. Upozorňujeme, že filtračné materiály musia byť odstupňované od hrubých po jemné. Prvý filtračný stupeň vyššie, takzvaný predfilter, účinne zadržiava hrubé nečistoty a značne predlžuje životnosť biologického filtračného materiálu, ktorý je umiestnený vo filtračných stupňoch dole. Predfilter sa dá ľahko vybrať a ľahko sa čistí.

Filtračné médiá:

Filtračný materiál, ktorý je súčasťou dodávky, je základnou výbavou vášho externého akváriového filtra.

V podstate zdola nahor: 1. stupeň: mechanická / semibiologická filtrácia 2. stupeň: biologická filtrácia 3. stupeň: chemická filtrácia (aktívne uhlie, rašelina, fosfát, atď.) K 4-stupňovým filtrom je možné pridať mechanický ako požadovaný alebo biologický filter môže byť rozšírený.

Keramické krúžky:

Krúžky z keramického skla na osadenie vnútorných alebo vonkajších filtrov. Mechanicky pôsobiace filtračné médiá sa používajú hlavne na odstránenie suspendovaných látok. Vďaka svojmu špeciálnemu tvaru a veľkej ploche spôsobujú keramické krúžky vírenie vody vo filtračnom koši. Počas potápania sa teda môžu ukladať plávajúce častice a hrubé častice nečistôt sa odstránia z vodného cyklu. Okrem toho zaisťujú optimálne podmienky pre kolonizáciu filtračných baktérií a tým znižujú špičky zaťaženia dusitanmi, lepšie ako bežné filtračné materiály. Filtračná

Vata - filtračné rúno:

Filtračné médiá ako rúno, vata alebo špongie sú dôležitou súčasťou modernej akvaristiky.

Hrubé častice nečistôt môžu byť absorbované filtračnou vatou, špongie redukujú dusičnany, čistia vodu od chemických nečistôt a poskytujú optimálne podmienky pre kolonizáciu filtračných baktérií.

Bioguličky:

Biologické guličky sa používajú v akvaristike ako mechanické aj biologické filtračné médiá. Ponúkajú baktériám veľkú plochu na usadenie a sú považované za vysoko výkonné plnivá, najmä vo veľkých filtračných systémoch. Na rozdiel od mnohých iných filtračných médií majú Bio Balls tiež prakticky neobmedzenú životnosť, čo z nich robí populárne a lacné médium, najmä vo filtračných systémoch jazierok, odtokových a komorových filtroch.

Aktívne uhlie - voliteľné:

Aktívne uhlie sa používa v hobby akváriu na viazanie močoviny a humínových látok, pesticídov a metabolických produktov a podobných zvyškov, a tým na zabezpečenie čistej vody v akváriu. Použitie aktívneho uhlia navyše znižuje obsah ozónu a chlóru vo vode. Aktívne uhlie je zvlášť vhodné na predúpravu vody z vodovodu, na zakalenie spôsobené suspendovanými látkami a na odfiltrovanie zvyškov po liečbe liekom.

Použitie uhlíka vo filtri by sa nemalo používať počas liečby alebo odstraňovaní rias. Po ošetrení je však nevyhnutné pomocou nej odstrániť všetky zvyšky. Odporúčame nenechávať aktívne uhlie vo filtri dlhšiu dobu, pretože po dosiahnutí absorpčnej kapacity existuje možnosť, že sa viazané znečisťujúce látky vymyjú a vrátia späť do vody v akváriu.

Pri kúpe nového akváriového filtra alebo po úplnom vyčistení je potrebné užitočné baktérie najskôr opäť obohatiť.

K akvarijnému filtru je možné pridať špeciálne bakteriálne kultúry, ktoré uľahčujú začiatok.

Inštalácia:

Po vložení filtračného média je externý filter akvária naplnený vodou. Nie je potrebné žiadne nepríjemné odsávanie.

Poznámka:

Pred prvým uvedením do prevádzky musia byť filtračné materiály z obalu odstránené.

Do filtra môže byť naraz vložená iba JEDNA vata.

Model

Dĺžka kábla

Váha

Rozmer dxšxv

HW-602 220V/240V 50 Hz/60 Hz / / / 1,8 m 0,75 kg 160 × 135 × 290 mm

HW-602B 220V/240V 50 Hz/60 Hz 6W 0,85 m 400L / h 1,8 m 1,35 kg 170 × 135 × 290 mm

HW-603 220V/240V 50 Hz/60 Hz / / / 1,8 m 0,95 kg 180 × 165 × 330 mm

HW-603B 220V/240V 50 Hz/60 Hz 6W 0,85 m 400L / h 1,8 m 1,5kg 190 × 165 × 330 mm

HW-604 220V/240V 50 Hz/60 Hz / / / 1,8 m 1,5kg 215 × 195 × 365 mm

HW-604B 220V/240V 50 Hz/60 Hz 14W 1,5 m 800L / h 1,8 m 3,5 kg 230 × 195 × 365 mm

• Ešte nezapojené
  • , zakúpené v Invitalshop.sk

• Tiché, maličké a spĺňa účel

Zatiaľ funguje dobre

• cena / funkcnost
    • tichý
    • na poriadne odvzdusnenie ho treba po naplneni otacat aj dolu hlavou, kedze odvod vody je dolu, aby vysli vsetky bubliny a utisil sa
    • trubky prívodu a nasávania by mohli byť trochu flexibilnejšie/ mohlo by ich tam byť viac, aby si človek posklada čo mu sedí na hrúbku steny akva, hĺbku, vzdialenosť hladiny od horného kraja

Namontovane do 60l akvaria kupeneho pred rokokm ako set v Invital. Výkon podobný ako setový filter, ale ten sa so svojim objemom molitanu po týždni upchal na polovičný výkon a po 2 úplne. Toto som videl ľudí, čo čistia raz za 3 mesiace. Horný rám akvária ak tam máte lemovanie musí byť tak max 1cm Široký, ja som si musel výstupok, ktorý drží veko akvária na mieste prívodu a sania odrezať.
    Logicky to vibruje, takže pod filter treba hodiť molitan, pripadne ho cely zabaliť do deky, ak chcete totálne ticho, u mňa sú hlučnejšie samotné bublinky, takže filter nepočujem.

• , zakúpené v Akvazahrada.sk

• Funkčnosť-chod tichý
  • , zakúpené v Invitalshop.sk

Krásna čistá voda, perfektne funguje a úplne tichučký filter do menšieho akvária podľa mňa aj do trochu väčšieho

• , zakúpené v Invitalshop.sk

• Mám ho do 30 l akvária, je tichý, dobrá cena, spokojnosť.