Hagen Fluval 307

Energetická účinnosť - niektoré filtre radu 07 spotrebujú toľko energie ako jedna LED žiarovka v domácnosti. Navrhnuté a vyrobené v Európe. Zásobníky filtračných médií EZ-Lift...
Doprava zdarma, Na sklade
Garantovaný nákup z Invitalshop.sk

Na sklade • 1 variant3,4 €90 % • 3 600 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,99 €98 % • 1 796 recenziíShop roka 2023 - FinalistaĎalšie informácie
Do týždňa • 1 variantZdarma92 % • 1 389 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantZdarma98 % • 15 290 recenziíShop roka 2023 - VíťazĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant4 €95 % • 1 973 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantZdarma97 % • 8 288 recenziíShop roka 2023 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantZdarma95 % • 1 036 recenziíĎalšie informácie
Do týždňa • 1 variant3,99 €93 % • 6 057 recenziíĎalšie informácie

Typ
vonkajšie

• , zakúpené v AkvariumOnline.sk

• Pridaný držiak košov vďaka ktorému je jednoduchšia manipulácia s košmi.
    • Vylepšené pogumovanie podstavy filtra pred tým mi často zostávali vložené gumové nožičky prilepené ku skrinke.
    • Masívnejšie klipy hlavy motora.
    • Vylepšený akvastop ventil a viečko rotora, dizajn vyzerá veľmi podobne s 6 generáciou čo je dobre pretože vlastním filter 6 generácie viac ako dva roky a zatiaľ som problém s týmto dizajnom nezaznamenal.
    • Ručná pumpa na vodu konečne funguje ako má, stačilo 2x potiahnuť a vodu to nasalo.
    • Filter je dodávaný s plnohodnotnými médiami vrátane biologickej filtrácie, to je dnes už rarita.
    • Kvôli novému systému na manipuláciu s košmi si musím kúpiť nove menšie sieťky na média, pred tým som mal jednu na jeden kôš, teraz budem potrebovať dve menšie.
    • Flexi hadica je síce dobre ohybná, ale v záhyboch zvonku ale aj z vnútra sa hromadia riasy a nečistoty ktoré sa horšie čistia.

Filter mám zatiaľ len pár dní príde mi tichší ako 6 generácia, keď ho budete mať v skrinke bude takmer nehlučný.
    S filtrom som zatiaľ nadmieru spokojný, s touto značkou filtrov mám dlhoročné skúsenosti a páči sa mi, že Hagen neustále vylepšuje už tak dobrý filter vďaka čomu má navrch pred konkurenciou.

• , zakúpené v Invitalshop.sk

cena, výkon

• , zakúpené v AkvariumOnline.sk

• Filter je naozaj Tichý. Pred tým som mal filter JBL, ktorý cez vibrácie hadíc rozvibroval skrinku - vsetko som musel odizolovať polyuretánovou penou proti vibráciam. Filter Fluval jednoducho položíte kamkoľvek a je úplne tichučký - vibrácie sa neprenášajú. Načerpanie vzduchu je taktiež oproti konkurencii výrazne jednoduchšie. Hadice sú ľahko ohybné a tvarovateľné.

Hadice sú nekompatibilné so štandardnými hadicami 16/22. Celá zostava je urobená na originál Fluval prvky. Pokiaľ chcete do zostavy ničo doplniť, nastáva problém - ktorý sa dá vyriešiť iba experimentovaním.

Typ
vonkajšie

Navrhnuté a vyrobené v Európe.

Zásobníky filtračných médií EZ-Lift s novou stredovou rukoväťou umožňujú vybrať blok filtračných médií len jedným prstom. Rýchly prístup znamená menej neporiadku a nie je potrebné vyprázdňovať nádobu na vodu.

Konštrukcia Fluval eTEC (Efficient Technology) využíva najmodernejšiu konštrukciu, materiály a výrobné metódy na zabezpečenie vysokého výkonu čerpadla, zníženej spotreby energie a veľmi tichej prevádzky.

Výkonný motor vytvára konštantnú silu čerpania a tlak, ktorý sa časom nemení.

Prepracované, precízne skonštruované čerpadlo pracuje až o 25 % tichšie ako predchádzajúce generácie.

Prepracované, výrazne zväčšené gumové stabilizátory ponúkajú vynikajúce tlmenie vibrácií a zvýšenú ochranu celého filtra.

Nové ergonomické ventily AquaStop so zvýšeným okrajom pre hladšiu prevádzku.

Jednočinné dvojité klipy na hlavu motora Lift-Lock na rýchle uvoľnenie a upevnenie.

Unikátna vertikálna predfiltračná kazeta s nezávislým prístupom poskytuje väčšiu plochu a lepšiu mechanickú filtráciu.

Dodáva sa so všetkými potrebnými originálnymi médiami Fluval.

Akvárium 90-330 l

Max. Výška vodného stĺpca 1,75 metra

Príkon 15 W

Dĺžka x šírka x výška 24 x 18 x 42 cm

AQUASTOP VENTIL

Nový ergonomický AquaStop rýchlo odpojí hadice od nádoby. Regulačný ventil upravuje prietok vody pre rôzne veľkosti akvárií a prostredia.

Klipy na hlavu motora LIFT-LOCK

Jednočinné klipy vystužené vláknami na jednoduché uvoľnenie alebo upevnenie hlavy motora k nádobe.

Systém kaziet EZ-LIFT

S centrálnou rukoväťou na jednoduché vyberanie košov filtračných médií.

Jednoduché spustenie filtra

Pomocou rukoväte na samonasávacom ventile možno filter spustiť rýchlo a bez námahy.

Gumové odpruženie

Ponúka pevnú základňu, vynikajúcu schopnosť tlmiť vibrácie a poskytuje zvýšenú ochranu nádoby. eTEC (efektívna technológia) je základom série 07.

Je to synergický proces, ktorý spája pokročilý dizajn, vynikajúce materiály a najmodernejšie výrobné procesy, aby sa dosiahol vysoký výkon čerpadla, znížená spotreba energie a veľmi tichá prevádzka.

• , zakúpené v AkvariumOnline.sk

• Pridaný držiak košov vďaka ktorému je jednoduchšia manipulácia s košmi.
    • Masívnejšie klipy hlavy motora.

• , zakúpené v Invitalshop.sk

cena, výkon

• , zakúpené v AkvariumOnline.sk

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

• , zakúpené v AkvariumOnline.sk

• Velmi tichy, tichsi ako konkurencia
    • Velke molitany na predfiltri, vydrzi dlho bez ucpatia a dobrej filtracii aj pri vela rybach
    • Originalne prislusenstvo k dispozicii, lahko napojitelne na hadice: Hladinovy odsavac, UVC lampa

Ziadne

Overená kvalitná značka.